Magazín        Katalog restaurací, barů i kaváren z celé ČR        Recepty
    
    
Recept

šipka šipka  šipka šipka 
Buřtguláš


Buřtguláš

Nejprve si oloupeme a nakrájíme najemno cibuli, poté nakrájíme špekáčky a brambory na přibližně stejně velké kousky. Když máme vše připraveno, ve větším hrnci rozpálíme olej a orestujeme nakrájenou cibuli dozlatova. Poté přidáme špekáčky, zasypeme červenou paprikou a chvíli opékáme společně s cibulkou a stále mícháme. Po cca 5ti minutách přidáme nakrájené brambory, zajilejeme do 2/3 vodou a necháme vařit dokud nejsou brambory měkké. Guláš zahustíme tak, že si ve skleničce s vodou rozmícháme cca 2 lžíce solamylu, vlijeme do guláše a necháme provařit. Kdyby byl ještě moc řídký, přidáme ještě trochu rozmíchaného solamylu.

Dochutíme solí a pepřem. Záleží  na tom, ja moc jsou ochucené koupené špekáčky. Kdyby se zdálo, že guláš je málo "červený" můžeme ještě pro barvu přisypat více papriky.

Podáváme samotné nebo s čerstvým chlebem.

Ingredience

6-7 špekáčků, 2kg brambor, 2-3 cibude dle velikosti, Solamyl na zahuštění, červenou papriku, sůl a pepřHodnocení receptu

Uvařili jste si tento recept? A jak jste byli spokojeni? Je recept dost kvalitní? Nebo máte třeba variaci na tento recept. Ohodnoťte tento recept a pomozte ostatním v rozhodování, zda si toto jídlo či nápoj připravit také. Vaše doporučení může někoho inspirovat k tomu, aby si připravil snídani, oběd nebo večeři.

Oznámkuj recept

(Známkujte jako ve škole, kde je 1 nejlepší známka a 5 nejhorší známka.)

Známka:

Cca náklady v Kč na 1 porci:
Doba vaření v min:
Další informace o vaření, přípravě receptu: Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn):
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento recept ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!


TOPlist