Magazín        Katalog restaurací, barů i kaváren z celé ČR        Recepty
    
    
Recept

šipka šipka  šipka šipka 
Citrusové smoothie


Citrusové smoothie

Z mandarinky, grepu a poloviny pomeranče vymačkáme šťávu bud ručním odšťavovačem nebo elektrickým. Nalijeme do nádoby a přidáme druhou půlku pomeranče, kterou nejdříve oloupeme. Poté vše rozmixujeme tyčovým mixérem. Množství citronové šťávy si určíme podle toho, jak moc chceme nápoj kyselý a jak moc jsou již kyselé předchozí ingredience.

Pokud nechceme mixovat tyčovým mixérem a mít ve smoothie i dužinu, stačí vše pouze vymačkat, smíchat dohromady a citronem dochutit.

Ingredience:

1 grep
1 pomeranč
1 mandarinka
citron podle chutiHodnocení receptu

Uvařili jste si tento recept? A jak jste byli spokojeni? Je recept dost kvalitní? Nebo máte třeba variaci na tento recept. Ohodnoťte tento recept a pomozte ostatním v rozhodování, zda si toto jídlo či nápoj připravit také. Vaše doporučení může někoho inspirovat k tomu, aby si připravil snídani, oběd nebo večeři.

Oznámkuj recept

(Známkujte jako ve škole, kde je 1 nejlepší známka a 5 nejhorší známka.)

Známka:

Cca náklady v Kč na 1 porci:
Doba vaření v min:
Další informace o vaření, přípravě receptu: Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn):
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento recept ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!


TOPlist