Magazín        Katalog restaurací, barů i kaváren z celé ČR        Recepty
    
    
ReceptDršťková polévka

Dršťky důkladně opláchneme ve vodě, promneme v soli a znovu důkladně propláchneme. Dáme vařit do vody na půl hodiny. Slijeme vodu a dršťky dáme do hrnce se studenou a osolenou vodou. Dáme znovu vařit na 2-3 hodiny, dokud nebudou měkké.  Polévku scedíme, zahustíme jíškou a přidáme na kostičky nakrájenou a osmahlou zeleninu. Dršťky nakrájíme na tenké nudličky a přidáme do polévky. V tuku na pánvi si prohřejeme papriku a vmícháme do hotové polévky. Osolíme a dochutíme kořením.

Ingredience:

1 ½ l vody

50 dkg drštěk

10 dkg zeleniny

8 dkg tuku ( 5 dkg na jíšku)

5 dkg mouky na jíšku

10 dkg uzeného masa nebo 1 párek

1 ½ dkg soli, pepř,paprika, majoránka, česnek a petrželHodnocení receptu

Uvařili jste si tento recept? A jak jste byli spokojeni? Je recept dost kvalitní? Nebo máte třeba variaci na tento recept. Ohodnoťte tento recept a pomozte ostatním v rozhodování, zda si toto jídlo či nápoj připravit také. Vaše doporučení může někoho inspirovat k tomu, aby si připravil snídani, oběd nebo večeři.

Oznámkuj recept

(Známkujte jako ve škole, kde je 1 nejlepší známka a 5 nejhorší známka.)

Známka:

Cca náklady v Kč na 1 porci:
Doba vaření v min:
Další informace o vaření, přípravě receptu: Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn):
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento recept ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!


TOPlist