Magazín        Katalog restaurací, barů i kaváren z celé ČR        Recepty
    
    
Recept

šipka šipka  šipka šipka 
Špenátové smoothie


Špenátové smoothie

Postup:

Jablko i hrušku oloupeme, zbavíme jadřince a dáme do nádoby, kde budeme vše mixovat. Přídáme cca 2 hrsti špenátu, který důkladně opláchneme a vše zalijeme vymačkanou šťávou z pomeranče. Tyčovým mixérem rozmixujeme všechny ingredience do hladka. Záleží na nás, jak moc intenzivní chuť špenátu chceme mít. Je lepší ho dát trochu méně a pak případně přidat. Kdyby špenátu bylo moc, pokud máme, přidáme ještě jablko, hrušku nebo trochu štávy z pomeranče.
Smoothie podáváme hned po rozmixování.

Ingredience:

Baby špenát
1 jablko
1 pomeranč
1 hruška
Hodnocení receptu

Uvařili jste si tento recept? A jak jste byli spokojeni? Je recept dost kvalitní? Nebo máte třeba variaci na tento recept. Ohodnoťte tento recept a pomozte ostatním v rozhodování, zda si toto jídlo či nápoj připravit také. Vaše doporučení může někoho inspirovat k tomu, aby si připravil snídani, oběd nebo večeři.

Oznámkuj recept

(Známkujte jako ve škole, kde je 1 nejlepší známka a 5 nejhorší známka.)

Známka:

Cca náklady v Kč na 1 porci:
Doba vaření v min:
Další informace o vaření, přípravě receptu: Kontaktní e-mail (nebude zveřejněn):
Kontrola (Napište číselně jednatřipětšest):

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Hunger.cz si vyhrazuje právo možnosti mazat nevhodné a vulgární příspěvky. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů.


Tento recept ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!


TOPlist